You are currently viewing ANIOŁKI NA ZAJĘCIACH W SZKOLE

ANIOŁKI NA ZAJĘCIACH W SZKOLE

W środę 22 marca, dzieci z grupy Aniołki udały się do Katolickiej Szkoły Podstawowej, na zaproszenie Pani Anetki, gdzie uczestniczyły w zajęciach z kl. III. Tematyką zajęć było zdrowe odżywianie. Przedszkolaki wspólnie z uczniami stworzyły Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Następnie przystąpiły do wykonania sałatki owocowej według własnego pomysłu. Po dokładnym umyciu rączek i ubraniu fartuszków wszyscy ochoczo przystąpili do wykonania zadania. Dzieci kroiły wszystkie przyniesione owoce przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Po wykonaniu sałatki przeszedł czas na degustację. Na koniec była wspólna zabawa. Dziękujemy Pani Anetce i uczniom z kl. III za zaproszenie i ciekawe zajęcia.