You are currently viewing Zakończenie przedszkola

Zakończenie przedszkola

Jeśli tęsknota mnie ogarnie, Kiedy już będę uczniem w szkole- To znajdę wyjście, Wiem, co zrobię: Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole.

10 czerwca 2024r. odbyła się uroczystość pożegnania przedszkolaków. Cztery lata wspólnych zajęć i zabaw minęły bardzo szybko i nadszedł czas wakacji i pożegnań. Uroczystość rozpoczęła się mszą św., a zaraz potem rodzice wraz z dziećmi oraz zaproszeni goście udali się do przedszkola. Przyszłych uczniów pożegnali młodsi koledzy, a następnie Iskierki przedstawiły swój program artystyczny. Nadszedł także czas podziękowań zarówno dzieciom i wręczenie nagród jak i kochanym rodzicom. Słodkim poczęstunkiem zakończyliśmy ten miły lecz wzruszający dzień. Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia w szkole.