You are currently viewing Spotkanie z aktorką w grupie Aniołki

Spotkanie z aktorką w grupie Aniołki

W dniu 17.05.2023 r. grupa „Aniołki” miała spotkanie z wyjątkowym gościem. Odwiedziła nas aktorka i instruktorka teatralna, Pani Kinga Kaszewska-Brawer. Pani Kinga była jedną z jurorek w przeglądzie teatralnym „Kurtyna”. Dzisiejsze zajęcia miały formę warsztatów, podczas których dzieci bliżej poznały zawód aktora. Na początku naszego spotkania „Aniołki” poznały budowę aparatu mowy. Następnie wykonały szereg ćwiczeń, które miały na celu rozgrzanie naszego aparatu mowy oraz ciała. Podczas wspólnych zabaw dzieci wcielały się w różne role, tworząc nieruchome pomniki oraz żywe obrazy. Wszyscy byli uradowani dzisiejszym spotkaniem. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki jeszcze chętniej będą chciały prezentować swoje umiejętności aktorskie na przedszkolnej scenie. Pani Kindze serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.