You are currently viewing PROMYCZKI – WARSZTATY CUKIERNICZE Z PANIĄ JULIĄ

PROMYCZKI – WARSZTATY CUKIERNICZE Z PANIĄ JULIĄ

5 i 6 października naszą grupę odwiedziła Pani Julia, która poprowadziła z dziećmi warsztaty cukiernicze. Pierwszego dnia wykonała z grupą dyniowe babeczki. Zapoznała dzieci z przepisem, a następnie wszyscy zabrali się do pracy. Z wielkim zaciekawieniem, a także cierpliwością łączyły składniki czekając na końcowy etap. Wspólnymi siłami udało się przygotować masę i wlać do foremek. Babeczki wyglądały wyśmienicie. Drugiego dnia Pani Julia razem z dziećmi przygotowała owocowe żelki. Musy z truskawek, malin, a także marakui przedszkolaki wlewały do różnych foremek, z których powstały żelki o różnych kształtach. Dziękujemy Pani Julii za ciekawe zajęcia, a także wiele radości i uśmiechu.