You are currently viewing Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny to okazja do wspólnego świętowania, ucztowania oraz zabawy. Podczas jednej imprezy dzieci przygotowały niespodziankę zarówno dla Mam, które niedawno obchodziły swoje święto jak i dla Tatusiów którzy swój dzień mają w czerwcu. Przedszkolaki wszystkich grup zaśpiewały i zatańczyły dla rodziców oraz podarowały przygotowane własnoręcznie prezenty. Była to także okazja świętowania Dnia Dziecka, ponieważ to właśnie dla dzieci przygotowane były wszystkie atrakcje na naszym pikniku. Rodzice zadbali o pyszny poczęstunek oraz dopilnowali grillowanych kiełbasek, które wszystkim bardzo smakowały. Dziękujemy za wszelką pomoc w organizacji tak dużego przedsięwzięcia i już zapraszamy za rok.