You are currently viewing Kolorowy Tydzień-Polska

Kolorowy Tydzień-Polska

W ostatni już dzień Kolorowego Tygodnia nie mogło zabraknąć naszego pięknego kraju. Choć dzieci wiele już o Polsce wiedzą, ważne jest utrwalanie naszej historii oraz poznawanie kultury, tańców i potraw. I jak każdego dnia było pysznie, tanecznie i pracowicie. Barwy biało czerwono widniały w każdej sali, dzieci przygotowały sałatkę jarzynową i upiekły jabłecznik z wykorzystaniem naszych polskich warzyw i jabłek. Podjęły także próbę zatańczenia poloneza oraz krakowiaka i odśpiewały nasz hymn „Mazurka Dąbrowskiego”. To było już ostatnie państwo naszego Kolorowego Tygodnia jednak z pewnością często będziemy rozmawiać o Europie i naszej ojczyźnie. 

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspaniałe przygotowanie dzieci do zajęć.