You are currently viewing DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ANIOŁKI

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ANIOŁKI

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”. 

Dnia 10 stycznia dzieci z grupy Aniołki gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Babcie i Dziadkowie, którzy bardzo licznie przybyli do naszego przedszkola, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanym dla nich programie artystycznym, po którym dzieci wręczyły swoim bliskim prezenty przygotowane specjalnie na tę okazję oraz zaprosiły na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za miłe spotkanie i życzymy dużo zdrowia, pomyślności oraz samych pięknych chwil w życiu.