You are currently viewing CIEKAWY POCZĄTEK PAŹDZIERNIKA

CIEKAWY POCZĄTEK PAŹDZIERNIKA

Październik w naszym przedszkolu rozpoczął się atrakcyjnymi zajęciami. Iskierki skorzystały z pięknej pogody i wzięły udział w zajęciach gimnastycznych na stadionie lekkoatletycznym w ramach programu „Gimnastyka dla smyka”. Owieczki równie ciekawie spędzały czas: wędrowały po ścieżce sensorycznej z naturalnych darów jesieni oraz odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Polkowicach. Panie bibliotekarki przybliżyły przedszkolakom miejsca takie jak czytelnia, dział multimediów, wypożyczalnia oraz zapoznały je ze zbiorami. Wiele książek było fascynujących dlatego wypożyczyliśmy niektóre, żeby móc dokładniej je obejrzeć. Dodatkowo wszystkie grupy wzięły udział w pierwszym koncercie Lubuskiego Biura Koncertowego „Orfeusz”- podczas którego dzieci poznały dźwięki instrumentów elektrycznych: kontrabasu i skrzypiec.