You are currently viewing „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK” –     I EDYCJA GMINNEGO RAMBITU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

„BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK” – I EDYCJA GMINNEGO RAMBITU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

W dniu 28.04.2023 r. Grupa Aniołki wzięła udział w I EDYCJI GMINNEGO RAMBITU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”. Aniołki musiały wykazać się wiedza i  umiejętnościami z zakresu:  -pierwszej pomocy, – ruchu drogowego , – bezpieczeństwa pożarowego, – bezpiecznych zabaw na podwórku, –  kontaktów z obcymi. Nasze przedszkolaki radziły sobie z przygotowanymi zadaniami przy 7 stacjach. „Aniołki” świetnie sobie poradziły, ich wiedza, umiejętności i praca w grupie okazała się efektywna i dzięki temu mogli stanąć na podium, zajmując III miejsce 🙂🥉🏆. Serdecznie gratulujemy!!! Dzieci bardzo miło i aktywnie spędziły czas. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie konkursu 👏🙂.