You are currently viewing ANIOŁKI – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ANIOŁKI – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 26 października odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Dzieci z najmłodszej grupy „Aniołki” zostały uroczyście włączone do grona przedszkolaków. Na początku, po krótkim powitaniu i wprowadzeniu przez starszaki, maluszki zaprezentowały swoje umiejętności w przygotowanym programie artystycznym, pokazując rodzicom i zaproszonym gościom jak dużo już potrafią. Po części artystycznej Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na Przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom oraz drobny upominek. Po części oficjalnej przedszkolaki wraz ze swoimi najbliższymi skorzystały z przygotowanego przez rodziców poczęstunku, dzieląc się wrażeniami.

Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas i za wszystkie smakołyki, a naszym dzielnym przedszkolakom gratulujemy i życzymy samych sukcesów.